Мережеві екрани (шлюз безпеки)

Фильтрувати:

Товари 1-10 of 461

Сортувати у порядку збільшення
 1. Мережевий Екран Huawei USG6510F-D

  EAN: 24222

  Huawei USG6510F-D(HTM)-AC HOST(10*GE RJ45+2*GE SFP,1*ADAPTER)

  Запросити ціну
 2. Мережевий Екран Huawei USG6510F-DL-AC

  EAN: 24224

  USG6510F-DL AC host (4*GE SFP + 8*GE RJ45 + LTE,1*Adapter)

  Запросити ціну
 3. Мережевий Екран Huawei USG6510F-DPL-AC

  EAN: 24225

  USG6510F-DPL AC Host (4*GE SFP+8*GE RJ45+ LTE, 1*Adapter, include SSL VPN 100 users); Supports PoE, Maximum power supply capability: 150W.

  Запросити ціну
 4. Мережевий Екран Huawei USG6525F-DC

  EAN: 24216

  USG6525F DC host (2*GE RJ45 + 8*GE COMBO + 2*10GE SFP+)

  Запросити ціну
 5. Мережевий Екран Huawei USG6525F-АС

  EAN: 24217

  USG6525F AC host (2*GE RJ45 + 8*GE COMBO + 2*10GE SFP+, 1 AC power)

  Запросити ціну
 6. Мережевий Екран Huawei USG6530F-D

  EAN: 24223

  Huawei USG6530F-D-AC NGFW, 5 Gbps, 10x 1G RJ-45 + 2x 1G SFP, Desktop, 1x external AC power

  Запросити ціну
 7. Мережевий Екран Huawei USG6530F-DL-AC

  EAN: 24226

  USG6530F-DL AC host (2*10GE SFP+ + 2*GE SFP + 8*GE RJ45 + LTE,1*Adapter)

  Запросити ціну
 8. Мережевий Екран Huawei USG6530F-DPL-AC

  EAN: 24227

  USG6530F-DPL AC Host (2*10GE SFP+ +2*GE SFP+8*GE RJ45+ LTE, 1*Adapter, include SSL VPN 100 users) Supports PoE, Maximum power supply capability:150W.

  Запросити ціну
 9. Мережевий Екран Huawei USG6555F

  EAN: 24218

  USG6555F AC host (2*GE RJ45 + 8*GE COMBO + 2*10GE SFP+,1 AC power)

  Запросити ціну
 10. Мережевий Екран Huawei USG6565F-DC

  EAN: 24219

  USG6565F DC host (2*GE RJ45 + 8*GE COMBO + 2*10GE SFP+)

  Запросити ціну

Товари 1-10 of 461

Сортувати у порядку збільшення
Пропонуємо купити міжмережеві екрани – програмно-апаратні пристрої, що відповідають за забезпечення безпеки мережі. Фаєрволи ефективно розмежовують локальну та глобальну мережі.

Принцип дії: аналізується вхідний/вихідний трафік і на основі заданих правил здійснюється фільтрація вмісту. В результаті, інформаційні пакети або пропускаються, або блокуються.

Потужні рішення від спеціалістів широкого профілю
Компанії Cisco та Juniper – лідери ринку, також реалізують продукцію для забезпечення безпеки мережі.

Виробники обладнання пропонують не тільки функції захисту, вбудовані в маршрутизатори та комутатори. Але надають окремі програмно-апаратні рішення.

Функції
Надійно захищає мережі від атак та шкідливих програм;
Здатний блокувати Skype, торенти, соцмережі та інші небажані програми;
Надає можливості деталізованого моніторингу стану мережі;
Виконує глибокий аналіз вмісту;
Забезпечує гнучкість у виборі політик безпеки
Сприяють успішному застосуванню співробітниками особистих смартфонів та планшетів для робочих цілей.
Пристрої Cisco підходять для великих дата-центрів та провайдерів послуг або середніх/малих корпоративних мереж, залежно від моделі. Варіанти підвищеної міцності можуть бути пристосовані для експлуатації у широкому діапазоні температур. Функціональність визначається видом ліцензії.

Міжмережеві екрани Juniper Networks відрізняються простотою налаштування та високою продуктивністю. Інтегруючись у шлюзи безпеки, пристрої забезпечують безпрецедентний захист периметра від різноманітних атак та шкідливих програм. Обладнання побудоване на основі надійної операційної системи Junos – власної розробки іменитої компанії.

Де можна використати?
Міжмережеві екрани Juniper можуть використовуватися провайдерами зв'язку, встановлюватися в дата-центрах, середніх та малих офісах, на розподілених територіальних підприємствах. Область застосування залежить від конкретної моделі.

Ефективні рішення від фахівців у сфері безпеки
Міжмережеві екрани Fortinet часто представлені у складі UTM – систем уніфікованого захисту мережі з антивірусом, антиспамом та веб-фільтром. Типові представники технології – сімейство FortiGate.

Виробник пристроїв також виготовляє окремі спеціалізовані продукти. Наприклад, Firewall призначений для захисту поштових та веб-серверів. А міжмережевий екран має функцію придушення DDoS-атак.

Фірмове програмне забезпечення FortiOS реалізує багато корисних функцій. Воно підтримує концепцію BYOD, що дозволяє використовувати мобільні пристрої як особистих потреб, так роботи.

Широка сфера застосування
Малі офісні приміщення;
Роздрібні мережі продажів;
Великомасштабні організації;
Дата-центри;
Постачальники послуг.

Фільтрування трафіку здійснюється на основі набору попередньо налаштованих правил, які називаються ruleset. Зручно представляти міжмережевий екран як послідовність фільтрів, що обробляють інформаційний потік.

Кожен із фільтрів призначений для інтерпретації окремого правила. Послідовність правил набору впливає на продуктивність міжмережевого екрану. Наприклад, багато міжмережевих екранів послідовно порівнюють трафік з правилами до тих пір, поки не буде знайдено відповідність.

Для таких міжмережевих екранів, правила, які відповідають найбільшій кількості трафіку, слід розташовувати якнайвище у списку. Це суттєво підвищить продуктивність.

У кінцевому рахунку міжмережні екрани виконують над трафіком, що надходить, одну з двох операцій. Або пропускають пакет далі, або відкидають його.

Деякі міжмережові екрани мають ще одну операцію – скасування. При ній пакет також відкидається, але відправника повідомляють про відсутність сервісу. На відміну від операції deny, де відправник не інформується про недоступність сервісу. Такий варіант є безпечнішим.

Види міжмережевих екранів
Досі немає єдиної і загальновизнаної класифікації міжмережевих екранів. Однак у більшості випадків рівень мережевої моделі OSI, що підтримується, відіграє основну роль при класифікації.

Керовані комутатори;
Пакетні фільтри;
Шлюзи сеансового рівня;
Посередники прикладного рівня;
Інспектори стану.
Існує два варіанти виконання міжмережевих екранів: програмний та програмно-апаратний. У свою чергу програмно-апаратний варіант має два різновиди - у вигляді окремого модуля в комутаторі або маршрутизаторі та у вигляді спеціалізованого пристрою.

Отримати детальну консультацію та замовити товар можна прямо у нас на сайті або ж по телефону. Ви можете поставити будь-яке запитання і наші консультанти з радістю дадуть Вам відповідь.