Маршрутизатори Juniper JRP серії

Фильтрувати:

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Маршрутизатор Juniper JRR200-AC

  EAN: 22325
  JRR200 base system hardware with 8x10GbE ports, two AC power supply units, four fan trays, and 64 GB memory (must order S-VRR-V-L software to complete system)
  GPL Price:

  49896 $

  Запросити ціну
 2. Маршрутизатор Juniper JRR200-CHAS

  EAN: 22327
  JRR200 chassis with Junos OS software included; no power supply units and no fans
  GPL Price:

  73710 $

  Запросити ціну
 3. Маршрутизатор Juniper JRR200-DC

  EAN: 22326
  JRR200 base system hardware with 8x10GbE ports, two DC power supply units, four fan trays, and 64 GB memory (must order S-VRR-V-L software to complete system)
  GPL Price:

  49896 $

  Запросити ціну

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Маршрутизатори від американської компанії, що спеціалізується на розробці телекомунікаційного обладнання (Juniper), серії JRR200 Route Reflector ідеально підходять для постачальників послуг, масштабних центрів обробки даних та підприємств, яким потрібні великі можливості, таблиць маршрутизації.


Оснащуються моделі інтегрованим ПЗ (програмним забезпеченням) Virtual Route Reflector (VRR), яке дозволяє маршрутизаторам JRR200 здійснювати масштабування до 50 мільйонів записів в єдиній базі маршрутних таблиць даних (RIB).

Крім підвищеного масштабування, апарати з даної серії дозволяють до мінімуму скоротити кількість сеансів BGR (конвертування великої кількості зображень на масиви даних). Ця особливість призводить до зменшення підключень, що безперечно на краще, позначається на швидкості передачі даних.

Маршрутизатори JRR200 надають 10 GbE підключення у компактному форм-факторі 1U. Невеликі, скромні габарити дають можливість інтегрувати маршрутизатори в системні приміщення, з вкрай скромними розмірами.

Інноваційна, ультрасучасна та прогресивна лінія маршрутизаторів-відбивачів оснащена передовою у галузі платформою управління Junos для можливості багатофункціонального контролю над сеансами BGR.

Тепер завдяки унікальним функціям маршрутизаторів операторам не потрібно робити вибір між серверами налаштувань і програмним забезпеченням гіпервізора (опція, що забезпечує якісну роботу одночасно декількох програм або додатків).

Функціонують маршрутизатори на операційній системі нового покоління Junos, також повністю підтримують Zero Touch Provisioning (ZTP). Апарати скорочують час, що потрібно для ініціалізації, щоб розгортати нові центри.

Щоб надалі спростити роботу свого інформаційного центру чи іншої організації, у функціонал маршрутизаторів можна додатково інтегрувати різні інструменти автоматизації та управління програмним забезпеченням.

Особливості та відмінні риси маршрутизаторів Juniper версії JRR200

Однією з головних особливостей, якою володіють апарати, є високий ступінь надійності. Вони надають підвищений рівень безпеки для всіх без винятку програм.

Продуктивність, ще одна особливість, яка робить комутатори поза конкуренцією з іншими версіями. Якість роботи та підвищена продуктивність досягаються за рахунок спрощення мережевих топологій та операцій. Це стало можливо завдяки локальній швидкості передачі інформації 1 GbE. Крім всього вищевикладеного маршрутизатори серії JRR200 надають позамежну швидкість маршрутизації завдяки наявності ємнісних портів 8x10GbE.