Маршрутизатори Juniper TX Matrix серії

Фильтрувати:

2 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Маршрутизатор Juniper CHAS-BP-TX-S

  EAN: 10604
  (1) TX Matrix chassis and backplane spare (no CB, CIP or SIBs)
  GPL Price:

  75000 $

  Запросити ціну
 2. Маршрутизатор Juniper TXBASE

  EAN: 10603
  TX Matrix Shelf Bundle, includes:(1) 19inch 5 front facing slots Shelf, (1) Route Engine (RE-1600-2048), (1) Control Board, (2) Connector Interface Panel, (2) DC Power Entry Modules, requires JUNOS 7.0 or greater
  GPL Price:

  125000 $

  Запросити ціну

2 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Маршрутизатори Juniper TX Matrix серії – це централізовані, комутаційні фабрики, які є системами для об'єднань маршрутизаторів Juniper Т серії в єдиний модуль маршрутизації. Це допоможе заощадити інвестиції та полегшить управління мережі.
Маршрутизатори Juniper TX серії Matrix можуть поєднувати до 4 шасі Juniper T640 в єдиний цілий модуль маршрутизації.

Маршрутизатори мають 128 портів 10-Gigabit Ethernet і мають стійку пропускну здатність 2,5 Тбіт/сек (1,3 Тбіт/сек повний дуплекс). Платформи підтримують 32 слоти розширення та швидкість передачі пакетів - до 3 млрд пакетів/c.
Архітектура лінійки Juniper ТХ Matrix забезпечить масштабоване для агрегації ядра послуг систем для передачі голосу, відео та даних. Це забезпечить гнучку та економічні засоби для спрощення великих РОР та середовищ центрального офісу. Juniper ТХ Matrix забезпечують високий доступ до тунелювання, АТМ, DS3, OC3/STM1, OC12/STM4, Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Ethernet, OC48/STM16, OC192/STM64 та інших високошвидкісних інтерфейсів.
Juniper TX Matrix використовують інтелектуальні послуги можливості віртуалізації від ОС Junos, які дозволять створити кілька конкретних програм логічних мереж в одній фізичній топології. Це дозволяє фактично відокремити типи трафіку, які вимагають унікальний мережевий атрибут, такі як АТМ або високопріоритетний VoIP (Voice over IP) та мобільний трафік 3G від об'ємного транзиту IP-трафіку.
Група компаній “Stack Systems” представляє всю лінійку мережних маршрутизаторів (роутерів) Juniper Networks TX Matrix серії для будь-яких умов використання. Вартість пристроїв залежить від базових характеристик: частота, швидкість передачі даних, функціонування та інші.