Мережеві екрани Juniper SRX4300 серії

Фильтрувати:
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Брандмауер Juniper Networks® SRX4300 - це передовий брандмауер нового покоління (NGFW), розроблений для ефективного захисту корпоративних кампусів, периферії центрів обробки даних та їх ядра. Це унікальне рішення, яке враховує потреби сучасних хмаро-здатних мереж і забезпечує захист на всіх рівнях.

SRX4300 підтримує роумінг та функції брандмауера безпечного хабу SD-WAN, об'єднуючи маршрутизацію на рівні оператора з сучасним комутуванням. Такий підхід гарантує не лише надійний захист, ефективне виявлення загроз, але й комплексні засоби автоматизації та попередження. SRX4300 дозволяє організаціям реалізувати принципи нульового довір'я на великій шкалі, незалежно від того, чи йдеться про впровадження нових сервісів, з'єднання з хмарою чи досягнення операційної ефективності.

За допомогою функцій, таких як система запобігання вторгнень (IPS), політики доступу "слідуй за користувачем" та "слідуй за додатком", а також передбачення загроз штучного інтелекту Juniper, SRX4300 надійно захищає критичні корпоративні активи. Він також взаємодіє з рішеннями з хмарової безпеки Juniper, забезпечуючи безпеку в гібридних хмарових середовищах з мережевою видимістю та контролем на всій мережі.

Брандмауери серії SRX легко інтегруються з іншими мережевими платформами Juniper та сторонніми виробниками, полегшуючи архітектурну трансформацію в умовах розподіленості та децентралізації мережевих архітектур. NGFW сприяють переходу від місцевих середовищ до гібридних хмарових середовищ, забезпечуючи легку та ефективну архітектурну трансформацію.

SRX4300 взаємодіє в індустрійної архітектурі розподілених послуг Connected Security, дозволяючи організаціям масштабуватися горизонтально та еластично. Кілька платформ SRX4300 може працювати як єдиний великий логічний брандмауер, забезпечуючи безпеку на високому рівні продуктивності та масштабу.

SRX4300 працює під управлінням операційної системи Junos®, що допомагає захищати місійнокритичні мережі. Управління здійснюється за допомогою Juniper Security Director Cloud, який об'єднує використання організації з майбутніми архітектурними розгортаннями. Security Director Cloud надає неперервну видимість, налаштування політики та адміністрування загроз, забезпечуючи нульове довір'я на всіх рівнях мережі, від краю до центру обробки даних.