Комутатори Huawei Ethernet CloudEngine S8700

Фильтрувати:

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення

Комутатори з нової лінії CloudEngine S8700 є ідеальними для агрегації та доступу наступного покоління апаратами, що підходять для високопродуктивних та об'ємних хмарних кампусних мереж.

Доступні комутатори Huawei у трьох варіативних моделях - CloudEngine S8700-4 з 4 слотами/CloudEngine S8700-8 з 8 слотами та CloudEngine S8700-10 з 10 слотами. Всі вони надають надзвичайно високу щільність доступу GE, 10GE, 25GE, 40GE та 100GE портів. З їх допомогою можна швидко і максимально просто збудувати ієрархічну перспективну кампусну мережу зі спрощеною конфігурацією.

CloudEngine S8700 розроблено на базі конвергентної програмної платформи інноваційного покоління Huawei. Усі комутатори надають споживачам надійно захищену систему та безпечний доступ, а також зберігання даних. Складаються комутатори Huawei CloudEngine S8700 з основних плат управління, модулів живлення та модулів охолоджуючих вентиляторів. Вони мають надлишкову конструкцію задля забезпечення надійності операторського класу.

Завдяки всім перерахованим функціям, можливостям і опціям комутатори лінії CloudEngine S8700 є ідеальним вибором вузлів агрегації/доступу, необхідних для створення перспективних мереж хмарних кампусів, допомагаючи клієнтам досягти своїх цілей цифрової трансформації.