Маршрутизатори Juniper MX304 серії

Фильтрувати:

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Маршрутизатор Juniper MX304-BASE

  EAN: 22747
  JNP304/MX304 BASE CHASSIS
  GPL Price:

  97200 $

  Запросити ціну
 2. GPL Price:

  104800 $

  Запросити ціну
 3. Маршрутизатор Juniper MX304-PREM

  EAN: 22748
  JNP304/MX304 PREMIUM CHASSIS
  GPL Price:

  129600 $

  Запросити ціну

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення

Високоефективні ультрасучасні маршрутизатори Juniper Networks серії MX є апаратними пристроями світового класу з інноваційною архітектурою, які дають можливість бізнесу та постачальникам хмарних інтернет-послуг підлаштовуватися та максимально швидко реагувати на мінливі ринкові умови в еру хмарних обчислень, при цьому розширюючи та прискорюючи швидкість надання.

Маршрутизатори MX304 забезпечують високу масштабованість та ефективність для апаратних пристроїв з обмеженим фізичним простором та сумарною потужністю.

Пристрої здатні змінювати економічні показники в розрахунку на одиницю стійки, вони суттєво спрощують проектування мережі та знижують витрати на її побудову.

Постачальники послуг та оператори хмарних обчислень сьогодні інвестують в інфраструктуру, що прокладає шлях до цифрової єдності, підвищує зручність роботи користувачів, підтримуючи нові ринкові тенденції з мобільністю, інтернет-технологій (IoT) та стрімким зростанням хмарних мережевих систем.

Унікальна платформа маршрутизації Juniper Networks MX304 — це конгломерат хмарної ери, який з мінімальними витратами повністю задовольняє запити постачальників послуг, операторів мобільного зв'язку, мережевих операторів і компаній, які надають одночасно кілька послуг (MSO), що змінюються.