Мережеві екрани Huawei

Фильтрувати:

Товари 81-81 of 81

Сортувати у порядку збільшення
  1. Міжмережевий екран Huawei USG9580-BASE-DC-V3

    EAN: 21140
    USG9580 DC Standard Configuration(include X16 DC Chassis.2*MPU.4*SFU)
    GPL Price:

    163630 $

    Запросити ціну

Товари 81-81 of 81

Сортувати у порядку збільшення
Міжмережні екрани Huawei серії USG нового покоління мають систему штучного інтелекту.

Пристрої мають усі необхідні механізми захисту на базі програмно-визначуваних мереж та оптимізації політик безпеки. Вони помітно знижують ризики зламування мережі.

Huawei спромоглася розробити унікальну серію міжмережевих екранів USG на базі AI. Вони якісно захищають корпоративні мережі від шкідливих атак та несанкціонованого трафіку.

Міжмережеві екрани наступного покоління Huawei забезпечують єдину комплексну систему безпеки для корпоративних мереж будь-якого масштабу.

Інтегровані функції міжмережевого екрану успішно запобігають вторгненню. Технологія захисту від витоку даних та антивірусні засоби забезпечують високопродуктивну обробку та аналіз трафіку.

Міжмережні екрани Huawei забезпечують ідентифікацію понад 6300 додатків. Вони здійснюють аналіз сервісного трафіку за шістьма показниками. Пристрої роблять автоматичну видачу рекомендацій щодо вибору політики безпеки, щоб успішно боротися з загрозами.

Huawei USG 6350 - універсальний шлюз безпеки нового покоління, який входить до лінійки продуктів серії USG 6000. Він забезпечує захист програм, виявляє та запобігає вторгненням.

Пристрій надає антивірусний захист, локальну/хмарну пісочницю, інтелектуальну систему кібербезпеки (CIS) та фільтрацію URL.

Функції
Аутентифікація в домені, VPN;
SSL-дешифрування;
Управління шириною каналу для окремих користувачів
У максимальній ліцензійній комплектації пристрій дозволяє використовувати не лише основний функціонал базового міжмережевого екрану:

Фільтрування пакетів на мережному та транспортному рівнях;
Різні види трансляції мережевих адрес (NAT);
Всі види підключення VPN.
Але й розширені функціональні можливості міжмережевого екрану нового покоління (NGFW):

Фільтрування URL;
Систему виявлення/запобігання вторгненням (IPS);
Перевірку трафіку на віруси;
Різні види контентної фільтрації (антиспам, контроль програм, контроль передачі файлів)
Продуктивність пристрою у режимі роботи класичного міжмережевого екрану становить до 2Гбіт/сек. А у режимі роботи міжмережевого екрану нового покоління (NGFW) до 700 Мбіт/сек.

Фаєрволи нового покоління Huawei призначені для великих та середніх підприємств, організацій та центрів обробки даних. Вони забезпечують повноцінну ідентифікацію додатків та можливості захисту від атак на рівні додатків.

Пристрої мають високу продуктивність навіть при ввімкненні кількох функцій безпеки. Міжмережеві екрани від Huawei включають кілька слотів, які підтримують різні інтерфейсні карти, такі як електричні/оптичні та 10 інтерфейсні карти GE.

Ці карти дозволяють користувачам гнучко розширювати служби та сприяють спільному розвитку брандмауерів із корпоративними мережами. Така можливість економічно ефективна та захищає інвестиції клієнтів.

Компанія Huawei представляє апаратні міжмережеві екрани та шлюзи для комплексного захисту гнучких корпоративних мереж, а також швидкісної активації послуг.

Ми підберемо рішення для підприємств будь-якого розміру та їх філій.

Антивірусні ПЗ забезпечують:

Ефективний захист від зовнішніх атак;
Ідентифікують понад 6000 додатків;
Проводять багатовимірний аналіз трафіку;
Автоматично створюють безпекову політику.
Терабітні міжмережні екрани нового покоління серії USG9500
Міжмережевий екран нового покоління USG9500 терабітного рівня від компанії Huawei є рішенням «все в одному».

Пристрій призначений для постачальників хмарних сервісів, великих центрів обробки даних та великомасштабних корпоративних мереж кампусного типу.

USG9500 забезпечує терабітну швидкість обробки трафіку та надійність на рівні 99,999%

Рішення поєднує кілька функцій безпеки:

Трансляцію мережевих адрес;
Віртуальну приватну мережу;
Систему захисту від вторгнень;
Віртуалізацію та оповіщення про стан сервісів.
Це дозволяє підприємствам збудувати хмарні центри обробки даних із захистом кордонів, знизити витрати на створення обчислювальних центрів, а також зменшити загальну вартість володіння, розраховану на 1 Мбіт/с.