Інтерфейсні плати або лінійні карти Juniper Networks (line card, interface module) дозволяють розширити маршрутизатор чи комутатор (модульну платформу, шасі) необхідним функціоналом, включаючи потрібні порти доступу на швидкостях 1GbE, 10GbE, 40GbE або 100GbE, плати контролю (switch control board) та ін.
Інтерфейсні плати Juniper представлені різними модулями, які сумісні з тією чи іншою серією (напр. інтерфейсний модуль MS-MIC-16G сумісний з усією лінійкою Juniper MX, а модуль MPC-3D-16XGE-SFPP сумісний із серією MX240, MX480 і MX960).
Інтерфейсна плата MIC (Modular Interface Cards) є модуль невеликого розміру, який забезпечує фізичне підключення до різних типів мережевих пристроїв. MIC плата може підтримувати різні фізичні інтерфейси в одному модулі. Модуля Juniper MICs також підтримують режим гарячої заміни і підключення. Наприклад, в маршрутизаторах MX серії, інтерфейсний модуль MIC встановлюється в модуль MPC (Modular Port Concentrator), а в серіях від MX5 до MX104 модуля MPC вже є вбудованими в шасі.
Інтерфейсний модуль Juniper MPC (Modular Port Concentrator) забезпечує послуги пересуваннялкі пакетів. Модуль MPC інкапсулює пакети та передає їх через вихідні інтерфейси модуля MIC. Кожен MPC модуль оснащений до чотирьох наборів мікросхем Junos Trio, який виконує функції керування. Наприклад, маршрутизатор Juniper MX960 підтримує встановлення до 12 модулів MPCs, а платформа MX480 до 3 MPCs. Для правильної роботи модуля Juniper MPC потрібно використовувати високопродуктивні модулі охолодження. На сайті Juniper http://www.juniper.net є калькулятор прорахунку рекомендованої потужності живлення та охолодження, для певної серії та використовуваних MPC модулів.
Інтерфейсні модулі DPC (Dense Port Concentrators) забезпечує кілька фізичних інтерфейсів і систем пересуваннялкі пакетів на одній платі, яка встановлюється у слот маршрутизатора або модульного шасі. Модуль DPC приймає вхідні пакети та відправляє вихідні пакети до мережі.
Модуля Juniper PIC (Physical Interface Card) встановлюються в FPC (Flexible PIC Concentrators), аналогічно тому, як працюють MIC і MPC модулі. PICs модуля забезпечують фізичні інтерфейси, а FPCs плати забезпечують пересуваннялку пакетів в мережі. Кожен FPC модуль оснащений мікросхемою ASIC, яка виконує функції управління, та FPC підтримує встановлення 2-х модулів PIC.
Технічні характеристики інтерфейсного модуля Juniper DPCE-R-4XGE-XFP:
Software release
|
- 4-port: Junos OS Release 8.4 and later
|
Description
|
4-port:
- Four 10-Gigabit Ethernet ports
- Power requirement: 6.46 A @ 48 V (310 W)
- Weight: 13.1 lb (5.9 kg)
- Model number: DPCE-R-4XGE-XFP
- Name in the CLI: DPCE 4x 10GE R
|
Hardware features
|
- High-performance throughput on each port at speeds up to 10 Gbps
- WAN-PHY mode at 9.953 Gbps
- LAN-PHY mode at 10.3125 Gbps
- Full-duplex mode
- Maximum transmission units (MTUs) of up to 9192 bytes
- Enhanced ASICs for increased performance and scalability of Layer 2 features
|
Software features
|
|
Interfaces
|
Syntax: xe-fpc/pic/port where:
- fpc: Slot in the router where the DPC is installed
- pic:
- 2-port: 0 or 1
- 4-port: 0 through 3
- port: 0
For example, xe-1/0/0 is the interface for the first port on a DPC installed in slot 1.
|