Інтерфейсний модуль Juniper P1-PTX-2-100GE-CFP

SKU
P1-PTX-2-100GE-CFP
Запросити ціну
EAN: 22907
Статус: Доступний під замовлення
Термін поставки: 25-35 днів
GPL price:

101115 $

PTX 2X100G PIC

Інтерфейсні плати або лінійні карти Juniper Networks (line card, interface module) дозволяють розширити маршрутизатор чи комутатор (модульну платформу, шасі) необхідним функціоналом, включаючи потрібні порти доступу на швидкостях 1GbE10GbE40GbE або 100GbE, плати контролю (switch control board) та ін.

Інтерфейсні плати Juniper представлені різними модулями, які сумісні з тією чи іншою серією (напр. інтерфейсний модуль MS-MIC-16G сумісний з усією лінійкою Juniper MX, а модуль MPC-3D-16XGE-SFPP сумісний із серією MX240MX480 і MX960).

Інтерфейсна плата MIC (Modular Interface Cards) є модуль невеликого розміру, який забезпечує фізичне підключення до різних типів мережевих пристроїв. MIC плата може підтримувати різні фізичні інтерфейси в одному модулі. Модуля Juniper MICs також підтримують режим гарячої заміни і підключення. Наприклад, в маршрутизаторах MX серії, інтерфейсний модуль MIC встановлюється в модуль MPC (Modular Port Concentrator), а в серіях від MX5 до MX104 модуля MPC вже є вбудованими в шасі.

Інтерфейсний модуль Juniper MPC (Modular Port Concentrator) забезпечує послуги пересуваннялкі пакетів. Модуль MPC інкапсулює пакети та передає їх через вихідні інтерфейси модуля MIC. Кожен MPC модуль оснащений до чотирьох наборів мікросхем Junos Trio, який виконує функції керування. Наприклад, маршрутизатор Juniper MX960 підтримує встановлення до 12 модулів MPCs, а платформа MX480 до 3 MPCs. Для правильної роботи модуля Juniper MPC потрібно використовувати високопродуктивні модулі охолодження. На сайті Juniper http://www.juniper.net є калькулятор прорахунку рекомендованої потужності живлення та охолодження, для певної серії та використовуваних MPC модулів.

Інтерфейсні модулі DPC (Dense Port Concentrators) забезпечує кілька фізичних інтерфейсів і систем пересуваннялкі пакетів на одній платі, яка встановлюється у слот маршрутизатора або модульного шасі. Модуль DPC приймає вхідні пакети та відправляє вихідні пакети до мережі.

Модуля Juniper PIC (Physical Interface Card) встановлюються в FPC (Flexible PIC Concentrators), аналогічно тому, як працюють MIC і MPC модуліPICs модуля забезпечують фізичні інтерфейси, а FPCs плати забезпечують пересуваннялку пакетів в мережі. Кожен FPC модуль оснащений мікросхемою ASIC, яка виконує функції управління, та FPC підтримує встановлення 2-х модулів PIC.

Технічні характеристики інтерфейсного модуля Juniper P1-PTX-2-100GE-CFP:

Power Consumption Operational:

75 Watt

Form Factor:

Plug-in-Modul

Ports:

100 Gigabit CFP x 2

Compliant Standards:

IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag

Voltage Required:

DC -48 V

Data Link Protocol:

100 Gigabit Ethernet

Features:

MAC-Adressenfilter, MPLS Fast Reroute (FRR)

Construction:

original

Connectivity Technology:

Wired

Data Transfer Rate:

100 Gbps

Cabling Type:

Ethernet 100GBase-LR4, Ethernet 100GBase-SR10, Ethernet 100GBase-ER4

Remote Management Protocol:

SNMP

Expansion Slots:

2 (gesamt)/ 2 (frei) x CFP

Status Indicators:

Status, Link/Aktivität

Capacity:

Maximale Anz. von Schnittstellen: 8000

Device Type:

Erweiterungsmodul

 

Код товару22907
ВиробникJuniper