Контролер Cisco AIR-CT5760-100-K9

SKU
AIR-CT5760-100-K9
Запросити ціну
EAN: 10431
Статус: Доступний під замовлення
Термін поставки: 25-35 днів
GPL price:

60000 $

Cisco 5700 Series Wireless Controller for up to 100 APs

Контролери бездротових мереж Cisco WLAN Controllers дозволяють скоротити загальні поточні витрати завдяки спрощенню розгортання та експлуатації мережі та керування нею. Застосування однакових політик та принципів захисту «мережі без кордонів» від ядра провідної мережі до бездротових граничних сегментів дозволяє контролерам бездротових мереж Cisco забезпечувати прозорість, масштабованість та надійність, необхідні для побудови захищених бездротових мереж масштабу підприємства — від філій та малих підприємств до великих комплексів будівель.

Вони підтримують гнучкість у налаштуванні політик, параметрів управління та захисту бездротової мережі у будь-який час завдяки засобам централізованого виділення ресурсів та управління. WLAN Контролери Cisco мають швидшу реакцію на вимоги бізнесу завдяки централізованому управлінню бездротовими мережами. Стандартизований процес конфігурування точок доступу для керування версіями програмного забезпечення та система запобігання вторгненням у бездротовій мережі (wIPS) також представлена ??у контролерах Cisco.

WLAN Контролери Cisco підтримують Е2Е архітектуру якості обслуговування (QoS) для передачі голосу та відео у дротових та бездротових мережах та єдине централізоване управління політиками безпеки у дротових та бездротових мережах. Також можливість використання інтегрованого бездротового функціоналу в комутаторах і маршрутизаторах забезпечує економічну підтримку конвергентних мереж, що включають бездротові сегменти. Використання інтегрованих платформ знижує вартість обладнання, спрощує віддалене управління та надає інші гнучкі варіанти налаштування, що дозволяє знизити загальні поточні витрати та сукупну вартість володіння.

Бездротові контролери Cisco WLAN Controllers представлені широким вибором моделей, розроблених як для малих підприємств з невеликою кількістю користувачів та точок доступу Cisco, так і для великих філій з кількістю користувачів більше 10-20 тисяч, і великою кількістю точок доступу Cisco. Широкий вибір ліцензій та оновлень для контролерів Cisco дає можливість розширити функціональність та продуктивність бездротових систем.

Технічні характеристики контролера Cisco AIR-CT5760-100-K9:

Manufacturer:

Cisco

Product ID:

AIR-CT5760-100-K9

Product Description:

Cisco 5700 Series Wireless Controller for up to 100 APs

Product Type:

Wireless LAN Controller

Technical Information

ISM Band:

No

UNII Band:

No

Interfaces/Ports

Ethernet Port:

Yes

Fast Ethernet Port:

Yes

Gigabit Ethernet Port:

Yes

10Gigabit Ethernet Port:

No

Number of Network (RJ-45) Ports:

1

Network (RJ-11):

No

PoE (RJ-45) Port:

No

VGA:

No

HDMI:

No

Audio Line Out:

No

Serial Port:

Yes

USB:

Yes

Powerline:

No

Management Port:

Yes

I/O Expansions

Expansion Slots:

6 x SFP+

1 x Expansion Slot

Power Description

Input Voltage:

110 V AC

220 V AC

Power Source:

Power Supply

Physical Characteristics

Form Factor:

Rack-mountable

Height:

1.8"

Width:

17.5"

Depth:

17.7"

Weight (Approximate):

17.10 lb

Код товару10431
ВиробникCisco