Ліцензія Cisco L-FPR9K-44T-TMC-3Y

SKU
L-FPR9K-44T-TMC-3Y
11 470 231,50 грн
EAN: 16397
Статус: Доступний під замовлення
Термін поставки: 2-3 дні
GPL price:

321295 $

Cisco FPR9K SM-44 Threat Defense Threat. Malware. URL 3Y Sub

Ліцензії або підписки на оновлення Cisco Systems дозволяють розширити функціонал та можливості вашого пристрою. Існують різні варіанти ліцензування для кожної лінійки та серії. Для пристроїв лінійки Cisco FirePower існує великий вибір варіантів ліцензій, для активації функцій FirePower на міжмережевому екрані. Передплату на оновлення можна оформити тимчасово на 1-, 3- або 5 років. Залежно від вимог мережі, є можливість, наприклад, оновлювати бази сигнатур Threat Defense, IPS, URL або AMP.

Application Visibility and Control (AVC) - контроль та блокування додатків за категоріями та протоколами. Глибина налаштування дозволяє, наприклад, виділено заблокувати передачу файлів по Skype або використання BitTorrent клієнтів.
Intrusion Prevention System (IPS) -система запобігання вторгненням. Дозволяє також застосувати політики IPS, автоматично створені на основі використання трафіку в мережі (чарівна кнопка FireSIGHT Recommendations).
WEB-фільтр (URL) - контроль доступу до web-сайтів за категоріями сайтів та груп користувачів. Дозволяє автоматично обмежити доступ до заражених вірусами сайтів, а також сайтів неробочого призначення (ігри, соціальні мережі, файлообмінники).
Anti-Malware Protection (AMP) - унікальна технологія шлюзового антивірусу із додатковою функцією ретроспективного захисту. Дозволяє простежити шлях поширення шкідливого файлу в мережі, виявити джерело та локалізувати всі заражені кінцеві точки.

Ліцензія Cisco L-FPR9K-44T-TMC-3Y для серії міжмережевих екранів FirePower. (Cisco FPR9K SM-44 Threat Defense Threat. Malware. URL 3Y Sub)
Код товару16397
ВиробникCisco