Маршрутизатор Huawei NetEngine A821 E

SKU
A821 E
Запросити ціну
EAN: 22995
Статус: Доступний під замовлення
Термін поставки: 25-35 днів
External 120 W AC/DC adapter 36 Capacity Density (G/U)

Маршрутизатори лінії NetEngine AR - Інноваційні, сучасні, високоякісні маршрутизатори доступу (AR) належать до моделей корпоративного класу для хмарної бази. Пристрої забезпечують повну передачу даних в ультра широкосмугової мережі 5G по висхідному каналу і мають ресурс продуктивності в плані переадресації в 3 рази більше середнього рівня в галузі.

Маршрутизатори використовують SD-WAN, управління хмарами, віртуальну приватну мережу (VPN), комутацію мультипротокольних міток (MPLS), функції повної безпеки та голосові контролери. Апаратні пристрої ідеально припиняють будь-які стрибки інтернет трафіку у висхідному каналі, завдяки чому забезпечується можливість диверсифікованого масштабування послуг, що надаються.

Підвищена продуктивність маршрутизаторів Huawei NetEngine AR - В еру мереж класу SD-WAN функціонування маршрутизаторів обмежується не тільки рівнями L1–L3 — зараз з урахуванням регулярно зростаючих мережевих потреб і ресурсів потрібно оперувати кількістю операцій на семи рівнях OSI, що регулярно зростає, що підвищує вимоги до якості передачі даних та інформації.

Маршрутизатор Huawei NetEngine AR6000 застосовують сучасну високоефективну гетерогенну архітектуру передачі на основі мікропроцесорів ЦП та NP та оптимізує особисту функціональність на рівнях L3–L7. Це забезпечує продуктивність вище за середні показники по галузі.

Унікальна ефективність роботи програм - Завдяки сучасному, інтелектуальному підходу до управління трафіком в залежності від типу додатка та технології оптимізації маршруту на базі таких ключових факторів, як рівень обслуговування в SLA-угоді, пріоритетність додатків та завантаження смуги пропускання суттєво підвищується якість та стабільне функціонування різнопланових інтернет-продуктів. Підвищення ефективності забезпечуються застосуванням смуги пропускної здатності на 90%, генерування мереж SD-WAN з покращеною функціональністю.

Легкість та простота в технічному обслуговуванні - Налаштування мережі може здійснюватися електронною поштою, з флеш-накопичувача USB або сервера DHCP. Усі пристрої оснащуються автоматичним конфігуруванням. Завдяки інтегрованим методам та технологіям управління, а також централізованим мережевим операціям O&M, підприємства отримають багатоцільові видимі звіти для миттєвої локалізації будь-яких можливих помилок та відмов. Набір інструментів налаштування мережевої політики безпеки дозволяє гнучко конструювати методологію оптимізації мережі.


Технічні характеристики маршрутизатора Huawei NetEngine A821 E:

Parameters

NetEngine A821 E

Switching Capacity

72 Gbit/s

Forwarding Performance

54 Mpps

Maximum Board Capability

N/A

Capacity Density (G/U)

36

Main Control Board

Single

SFU

Fixed box

Line Card

Fixed box

Power Module

External 120 W AC/DC adapter

Fan Module

3

Dimensions (H x W x D)

43.6 (1U) x 320 x 220 mm

Typical Power Consumption

50 W

Weight (Full Configuration)

2.7 kg


Код товару22995
ВиробникHuawei