Маршрутизатор Juniper CHAS-BP-TXP-S

SKU
CHAS-BP-TXP-S
Запросити ціну
EAN: 10607
Статус: Знятий з виробництва
Термін поставки: -
GPL price:

130000 $

TX Matrix Plus Chassis with Installed Backplane, Spare

Платформа Juniper TX Matrix Plus – це централізована комутаційна фабрика, яка є системою для об'єднання маршрутизаторів Juniper T-серії у єдиний модуль маршрутизації. Це дозволяє заощадити інвестиції та полегшує управління мережі.

Маршрутизатор Juniper TX Matrix Plus може об'єднати до 16 шасі Juniper T1600 у єдиний модуль маршрутизації. Маршрутизатор має 1024 порту 10-Gigabit Ethernet або 256 портів 40 Гбіт/з, і має стійку пропускну здатність 25,6 Тбіт/з (12,8 Тбіт/з повним дуплекс). Платформа підтримує 128 слотів розширення та швидкість передачі пакетів - до 30,7 млрд пакетів/сек.

Архітектура маршрутизації Juniper TX Matrix Plus забезпечує масштабовану для агрегації ядра послуг систему мереж передачі голосу, відео та даних. Це забезпечує гнучкі та економічні засоби для спрощення великих POP та серед центрального офісу. Juniper TX Matrix Plus забезпечує високий доступ до тунелювання, ATM, DS3, OC3/STM1, OC12/STM4, Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Ethernet, OC48/STM16, OC192/STM64, та інших високошвидкісних інтерфейсів.

Juniper TX Matrix Plus можна розширити за допомогою модулів розширення JCS1200. Платформа TX Matrix Plus використовує інтелектуальні послуги можливості віртуалізації від ОС Junos, які дозволять створити кілька конкретних додатків логічних мереж однієї фізичної топології. Це дозволяє фактично відокремити типи трафіку, які вимагають унікальний мережевий атрибут, такі як ATM або високопріоритетний VoIP (Voice over IP) та мобільний трафік 3G від об'ємного транзиту IP-трафіку.

Платформа Juniper TX Matrix Plus включає базові моделі, лінійні та інтерфейсні карти, процесорні модулі, модулі пам'яті і оптичні трансівери, різні ліцензії та оновлення. Це дозволяє модернізувати платформу Juniper TX Matrix Plus до потрібних завдань різної складності маршрутизації мережі.

Технічні характеристики маршрутизатора Juniper CHAS-BP-TXP-S:

Manufacturer:

Juniper

Product ID:

CHAS-BP-TXP-S

Product Description:

TX Matrix Plus Chassis with Installed Backplane, Spare

Product Type:

Router Chassis

I/O Expansions

Expansion Slot Type:

Switch Fabric Card

Routing Engine

Switch Control Board

Power Description

Power Source:

Power Supply

Redundant Power Supply:

Yes

Physical Characteristics

Form Factor:

Rack-mountable

Height:

52"

Width:

21.4"

Depth:

36.2"

Weight (Approximate):

925 lb

Код товару10607
ВиробникJuniper