Маршрутизатор Juniper MX10-T-DC

SKU
MX10-T-DC
Запросити ціну
EAN: 10395
Статус: Доступний під замовлення
Термін поставки: 14-21 день
GPL price:

50000 $

MX10 DC chassis with timing support - includes dual power supplies, MIC-3D-20GE-SFP, 1 empty MIC slot, Junos, S-MX80-ADV-R, S-MX80-Q & S-ACCT-JFLOW-IN-5G licenses. Power-supply cable to be ordered separately

Прикордонні маршрутизатори Juniper MX10 – це компактні пристрої (форм –фактор 2U), з високими показниками продуктивності 40 Гбіт/з, та швидкістю передачі пакетів – 55 млн/з. Маршрутизатор Juniper MX10 - це масштабована платформа, з 2мене слотами розширення під плати MIC, побудовані на базі набору мікросхем Trio та операційної системи Junos. Також, у маршрутизаторі Juniper MX10 встановлено модуль розширення MIC-3D-20GESFP, який підтримує 20 sfp портів Gigabit Ethernet. Маршрутизатор Juniper MX10 можна оновити до MX80, за допомогою додаткової ліцензії, при цьому 4 порту 10GE будуть відкриті.

Кордонні пристрої Juniper MX10 призначені для корпоративних мереж та мереж провайдерів, з повнофункціональним набором сервісів та послуг. Маршрутизатори Juniper MX10 може підтримувати до шістнадцяти портів. Платформа Juniper MX10 має розвинений MPLS функціонал, підтримує протоколи та функції NAT, QoS, BGP, IS-IS, OSPF, MPLS-TE, VPLS, Multicast VPN, RSVP/LDP, підтримка сегментації на 2 та 3 рівні моделі OSI (L2/L3 VPN), stateful-фільтрація та інше. Також, підтримка функціоналу Subscriber Management (BRAS функціонал, за наявності ліцензії), Inline jflow (за наявності ліцензії), QoS/H-QoS, bandwith policing/shaping, та підтримка механізмів комутації 2-го рівня dot1q vlan switching, QnQ tunneling та ін..

Лінійка маршрутизаторів Juniper MX10 має широкий вибір інтерфейсних плат і процесорних модулів, оптичних трансіверів і модулів пам'яті. За допомогою різних ліцензій та програмного забезпечення платформу MX10 можна використовувати як прикордонний маршрутизатор для з'єднання з WAN-середовищем, ядра мережі, для агрегації віддалених вузлів або для корпоративних та мобільних сервісів, маршрутизатори Juniper серії MX10 є ідеальним рішенням для невеликих мереж, корпоративних та глобальних мереж провайдерів та постачальників послуг.

Технічні характеристики Маршрутизатора Juniper MX10-T-DC:

Manufacturer:

Juniper

Product ID:

MX10-T-DC

Product Description:

MX10 DC chassis with timing support - includes dual power supplies, MIC-3D-20GE-SFP, 1 empty MIC slot, Junos, S-MX80-ADV-R, S-MX80-Q & S-ACCT-JFLOW-IN-5G licenses. Power-supply cable to be ordered separately

Product Type:

Router Chassis

I/O Expansions

Number of Total Expansion Slots:

2

Network & Communication

VoIP Supported:

No

Management & Protocols

Security Features:

  • VPN
  • NAT

Power Description

PoE (RJ-45) Port:

No

Power Source:

Power Supply

Redundant Power Supply:

Yes

Physical Characteristics

Compatible Rack Unit:

2U

Form Factor:

Rack-mountable

Height:

3.5"

Width:

23.5"

Weight (Approximate):

30 lb

Код товару10395
ВиробникJuniper