IP-відеореєстратор – це основа загальної системи відеоспостереження. Він служить для підключення обладнання різних форматів відеокамер, жорстких дисків, мікрофонів, датчиків, пультів для управління ptz.
Характеристика пристрою IP-реєстратор призначений для роботи з IP-відеокамерами. Моделі відрізняються підтримкою дозволів, що становлять 1 до 12 МР. Це дозволяє охоплювати різноманітний діапазон спостереження. Задня панель пристрою не оснащена виходом для підключення мікрофона. У цій системі передбачено з'єднання безпосередньо із камерою, яка передає звук у цифровому форматі.
На задній панелі пристрою існує лише мережевий порт та роз'єм для підключення до монітора або роутера. ІР-реєстратори для відеоспостереження можна з'єднувати з відеокамерою безпосередньо.
Моделі мають різну швидкість запису. Вона відрізняється кількістю кадрів, що проходять за секунду. Ідеальний варіант – 25 к/с. У характеристиці часто вказана сумарна частота всіх камер.
Що потрібно враховувати під час вибору IP-відеореєстратора? Купуючи пристрій, необхідно раціональніше підбирати IP-відеореєстратор для відеоспостереження з великою кількістю каналів. Ситуація в будь-який момент може змінитися, навіть якщо планується підключення декількох відеокамер.
Не завжди потрібно вибирати високі дозволи понад 3 МОЗ. Для цього потрібне дороге обладнання та обсяг жорстких дисків. Під час встановлення відеокамер головне вибрати правильне місце розташування в зоні спостереження.
Особлива увага приділяється швидкості запису. Деякі виробники цілеспрямовано не вказують кількість кадрів однією канал. У режимі 25 кадрів за секунду для чотириканальної моделі повинні стояти показники 100 к/с.